Użytkownicy i ich ulubione strony:

Wysięgniki - Baks Wysięgniki

Wysięgniki - Baks

Nasze wysięgniki są wykonane z doskonałych jakościowo materiałów z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. To daje gwarancję ich doskonałej użyteczności. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać wysoko jakościowe wysięgniki, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dive Factory 24 - sprzęt specjalistyczny Sklep nurkowy

Dive Factory 24 - sprzęt specjalistyczny

Niektóre sporty podwodne wymagają odpowiedniego wyposażenia, które będzie nie tylko trwałe i bezpieczne, ale też utrzyma wysoką funkcjonalność nawet na dłuższych głębokościach. Dive Factory 24 to internetowy sklep nurkowy, który w swoim asortymencie posiada między innymi skafandry, kompasy oraz automaty oddechowe.

Wypożyczalnia sprzętu na spływ Spływy kajakowe Pilicą

Wypożyczalnia sprzętu na spływ

Dostępne u nas trasy różnią się poziomem trudności - mamy odcinki przeznaczone dla początkujących (np. Budy Michałowskie-Warka) oraz dla zaawansowanych (start w Białobrzegach). Oferujemy spływy kajakowe Pilicą, które trwają od 3 godzin do nawet dwóch dni. Zapewniamy również kapoki. Serdecznie zapraszamy, z Warszawy dojadą do nas Państwo w ciągu godziny!

Ciuchy sportowe Odzież sportowa męska sklep internetowy

Ciuchy sportowe

Przygotowujesz się do triathlonu? A może biegasz rekreacyjnie? U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swoich treningów. Odzież sportowa w naszym sklepie internetowym to między innymi kompresyjne męskie legginsy i skarpetki oraz oddychające bluzy i kurtki. Posiadamy również spodenki i koszulki dostosowane do ćwiczeń w każdej dyscyplinie.

Urządzenia fitness na świeżym powietrzu dla osób niepełnosprawnych Producent siłowni zewnętrznych

Urządzenia fitness na świeżym powietrzu dla osób niepełnosprawnych

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń fitness dostosowanych do osób z niepełnosprawnościami. Jako producent siłowni zewnętrznych w swojej ofercie posiadamy urządzenia zarówno na pylonie, jak i na słupie. Znajdziesz u nas między innymi wyciąg górny, steper, rower ręczny, trenażer ramion, podciągacz oraz kołowrotek.

Wzmocnij siłę palców i rąk chwytotablica

Wzmocnij siłę palców i rąk

Polecamy jedne z najlepszych na rynku akcesoriów dla wspinaczy, przeznaczone do wzmocnienia siły rąk i palców. Chwytotablica z reguły jest przeznaczona dla bardziej zaawansowanych pasjonatów wspinaczki. W ofercie posiadamy również coraz popularniejsze modele drewniane o różnych rozmiarach. Warto również zapoznać się z kompletnym katalogiem firmy HRT!

Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2017