Użytkownicy i ich ulubione strony:

Organizacja szkoleń konferencji

Na co dzień zajmujemy się organizacją szkoleń. Pragniemy w taki sposób zaprezentować państwu wiedzę, aby stała się ona podstawą do dalszego, owocnego działania oraz pozwoliła wdrożyć konkretne zmiany - związane zarówno z optymalizacją standardowych procesów, jak również kosztów ich dotyczących. Przygotowaliśmy kursy i spotkania o różnej tematyce.

Wyposażenie zwierzętarni Autoklaw

Wyposażenie zwierzętarni

W asortymencie naszej firmy znajduje się kompleksowe wyposażenie zwierzętarni, m.in. dużej pojemności autoklaw Tuttnauer 69. Przeznaczony do sterylizacji w zakresie 105-137 stopni Celsjusza zbiornik nadaje się do średnich i dużych zwierzętarni. Wszystkie modele z serii 69 wyposażone są w pojedyncze lub podwójne, zautomatyzowane lub ręczne drzwi z blokadą.

Nauka języków obcych Indywidualny kurs języka angielskiego

Nauka języków obcych

Jeśli chcesz uczyć się bez wychodzenia z domu, to sprawdź nasz indywidualny kurs języka angielskiego. Oferujemy lekcje zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. Nasz lektor przyjedzie w ustalonych przez Ciebie godzinach i przeprowadzi zajęcia. Oferowany program nauczania pomoże Ci przygotować się do egzaminów, prezentacji, a także nauki gramatyki.

Szkoła językowa Mobilelingua - język hiszpański nauka języka polskiego

Szkoła językowa Mobilelingua - język hiszpański

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego śpiewająco? Nie prostszego, po prostu zapisz się do naszej szkoły i poznaj język od środka. Szkoła językowa MobileLingua mieszczące się w Szczecinie to miejsce, gdzie oddycha się kulturą mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego. Zajęcia prowadzą lektorzy będący native speakerami, co wiąże się nie tylko z poznaniem języka, ale również kultury i zwyczajów. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów oraz nowoczesnych metod dydaktycznych. Uczymy w przyjaznej, sprzyjającej rozwojowi atmosferze.

Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2019