Użytkownicy i ich ulubione strony:

Organizacja szkoleń konferencji

Na co dzień zajmujemy się organizacją szkoleń. Pragniemy w taki sposób zaprezentować państwu wiedzę, aby stała się ona podstawą do dalszego, owocnego działania oraz pozwoliła wdrożyć konkretne zmiany - związane zarówno z optymalizacją standardowych procesów, jak również kosztów ich dotyczących. Przygotowaliśmy kursy i spotkania o różnej tematyce.

Nauka języków obcych Indywidualny kurs języka angielskiego

Nauka języków obcych

Jeśli chcesz uczyć się bez wychodzenia z domu, to sprawdź nasz indywidualny kurs języka angielskiego. Oferujemy lekcje zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. Nasz lektor przyjedzie w ustalonych przez Ciebie godzinach i przeprowadzi zajęcia. Oferowany program nauczania pomoże Ci przygotować się do egzaminów, prezentacji, a także nauki gramatyki.

Leasing pracowników z Azji Pracownicy z Azji

Leasing pracowników z Azji

Zastanawiasz się czy zatrudnianie obcokrajowców zamiast Polaków jest etyczne? A może, czy nie będą się z tym wiązały jakieś prawnicze niezgodności? Chętnie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące rekrutacji osób z zagranicy. Zatrudnianie cudzoziemców stanowi najczęściej gwarancję dużej efektywności. Pracownicy z Azji, czy Ukrainy, emigrują do nas w celach zarobkowych i są nastawieni na ciężką pracę by osiągnąć sukces. Ponadto, każdy przedsiębiorca powinien kierować się skutecznością nie pochodzeniem.

Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2020